Ahoj! Vítej na našem blogu! Najdeš tu obrázky, písničky a mnoho dalšího, tak budeme moc rády, když zanecháš komentík, děkujeme♥♥


June 2010


Robbie Williams Bodies

28. june 2010 at 19:25 | Kačka H.

STROMAE ALORS ON DANSE

28. june 2010 at 19:18 | Kačka H.

Prázdniny

27. june 2010 at 20:07 | Kačka H.
Těšíte se na prázdniny?
Já teda jo. Já je monentálně už mám.
V naší škole se staví nová družina a byl tam trožku zmatek.
Prostě nám je dali o týden dřív a taky o týden později nám začne škola.
Jsem ráda. Ale to je jedno. Až je budou mít všecky děti, možná i lidi
co sem chodí, tak se těšte! Budu na blog chodit častěji, teda už skoro teď a budu
sem dávat ty nejlepší články a písničky a obrázky atd....
Těšíte se? Já teda ano, protože budu mít snad komentáře.
Tak ahóój a hezké prázdiny!

P.S.  PROSÍM... DÁVEJTE MI KOMENTÁŘE... JÁ TO MOC POTŘEBUJU....

Animace Seleny Gomez

26. june 2010 at 14:20 | Kačka H.
animace sel0
animacesel1
animacesel2

animacesel4

Životopis Zaca Efrona

24. june 2010 at 21:22 | Kačka Hamplová
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 21
Datum narození: 18. 10. 1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Výška: 175 cm

Životopis

Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.Jeho přítelkyní je Vanessa Hudgens,známá rovněž z Muzikálu ze střední.

Životopis Ashley Tisdale

24. june 2010 at 21:21 | Kačka Hamplová
Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 24
Datum narození: 2. 07. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Výška: 160 cm

Životopis

Ashley Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva Maddie Fitzpatrick hlavních postav.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role namyšlené a rozmazlené barbie Sharpay Evans v televizním filmu High School Musical ,High School Musical 2,High school musical 3 - Senior Year.Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album Headstrong vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. V nejbližší době se můžeme těšit na druhé album,kterému dala jméno Guitly Pleasure.

Osobní
Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.

Životopis Madonny

24. june 2010 at 21:19 | Kačka Hamplová
Povolání: Zpěvačka, herečka, režisérka, modelka, návrhářka, producentka, skladatelka, tanečnice
Věk: 50
Datum narození: 16. 08. 1958
Místo narození: Bay City, Michigan, USA
Znamení: Lev
Výška: 164 cm

Životopis

Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie se narodila 16. srpna 1958 v Michiganu, rodným jménem se jmenuje Madonna Louise Veronica Ciccone. Je známá jen pod prvním křestním jménem jako Madonna, je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, producentka a módní ikona, svého času sexuální symbol.

Rodiče se jmenovali Sylvio Ciccone, přistěhovalec z jižní Itálie (inženýrem u Chrystlera) a Madonna Luisa pred svatbou Fortinová, která tancila balet. Nebylo zdřejmé, že se Madonna bude věnovat popu, i když pocházela z muzikální rodiny, rodiče se věnovali spíš hudbě pro pamětníky.
Rodiče jí pojmenovali Madonna Luise Veronica Ciccone - po matce. Madonna měla 2 sestry, Melanii a Paulu a 3 bratry, Martina, Christophera a Anthonyho. Celá rodina se přestěhovala do Detroitu. Když bylo Madonně 6 let, zemřela její matka na rakovinu 1.12.1963. Vyrůstala ve velmi muzikální rodině, kde každý sourozenec hrál na hudební nástroj. Madona se učila hrát na klavír, což se jí později velmi hodilo. Její otec se po nějaké době opět oženil. Narodili se další dva sourozenci.

Už na střední škole Madonna navštěvovala hodiny tance. Na těchto lekcích se seznámila s tanečníkem Christopherem Flynnem. V roce 1976 úspěšně ukončila studium na střední škole a získala stipendium na tanečním oddělení Michiganské univerzity, ale vybrala si místo v tanečním studiu v New Yorku. Zpočátku vystupovala kde se dalo, někdy jako tanečnice jindy zase jako zpěvačka. Vystupovala v kapelách jako Breakfast Club či Emmy.

Občas si přivydělávala jako modelka aktů. Fotky které nafotila se o několik let později objevují v Penthousu a Playboyi. Filmovým debutem pro ni byl nechvalný snímek "A Certain Sacrifice". V roce 1982 získává Madonna první smlouvu s firmou Sire Records.

První singl se nazývá Everybody a první album nese název Madonna, na němž si napsala skoro všechny texty sama. První klip pro MTV se jmenoval "Borderline". Druhé album se jmenuje Like a Virgin. Její sláva šla raketově vzhůru a Madonna se stává slavnou.

Natočila také několik filmů jako: "Vision Quest", v roli barové zpěvačky a následovně velká herecká role ve filmu "Desperately Seeking Susan" bláznivá komedie, která měla veký úspěch.

Po osmiměsíční známosti s hercem "Seanem Pennem" se konala svatba v den Madoniných 27 narozenin. Bohužel tento vztah nevydržel příliš dlouho a po třech letech se oba rozvádějí. Se Seanem natočila nepříliš úspěšný film "Shanghai Surprise". Dalším významným albem se stalo "Like a Prayer", na kterém Madonna napsala 11 vlastních textů.

Velký přelom v její kariéře nastal, když změnila svoji image na sexuální symbol. Vydáním alb "I´m Breathless" a "Erotica". Vydává skandální knihu Sex a film "Body Of Evidence" . Po neúspěšném turné v roce 1994 se svými sexuálními výstřelky končí a vydává další album.

Podařilo se jí získat velkou příležitost a v roce 1996 začíná v Argentině natáčet filmovou verzi muzikálu Evita. Na který v Londýně studovala operní zpěv. V průběhu natáčení Madonna otěhotní s osobním trenérem Carlosem Leonem. 16. 9.1996 se jí narodila dcera Lourdes Marie Ciccone Leon. Avšak její vztah s Carlosem dlouho netrval.

Velký úspěch získává album "Ray Of Light", za které obdržela 4 Grammy. V roce 1999 se seznámila s britským režisérem Guyem Ritchiem, kterého si po roce známosti vzala. Má s ním druhé dítě - syna Rocco: narozen 10.8.2000. Po dlouhé době madonna vydala album "Music" (2000). Následovala alba Die Another Day (2002) či American Life (2003).

"Přeji si, aby lidé vyskočili ze židlí! Chci lidi bavit... chci aby si užívali při poslechu tohoto alba od začátku až do konce... nonstop!" Takto Madonna popisuje své album Confessions On A Dance Floor, které vyšlo na celém světě v polovině listopadu 2005. Na Confessions On A Dance Floor se Madonna, nejznámější a nejdiskutovanější ikona populární hudby, vratila ke svým tanečním disco kořenům, avšak kolekci 12 skladeb koření skvělou směsí nejsoučasnějších zvuků, ke kterým jí pomohli producent alba Stuart Price (znám též jako Jaques Lu Cont) a další producenti Mirwais Ahmadzai (producent Madonniných alb Music a American Life) a Bloodshy & Avant.

Madonna je považována za nekorunovanou královnu populární hudby, podle Guinnesovy knihy rekordů je nejúspěšnější sólovou zpěvačkou na světě.

Do prosince 2005 vydala dvanáct platinových alb certifikovaných společností RIAA, podle které se ve Spojených státech prodalo 65 milionů kopií jejích alb. Podle Warner Bros prodala celosvětově přes 200 milionů alb a 115 milionů singlů. Je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob.

Až do konce roku 2008 žila ve Velké Británii se svým manželem, Guyem Ritchiem, se kterým má syna jménem Rocco narozeným v roce 2000. V listopadu 2008 média informovala o jejich rozvodu. V říjnu 2006 adoptovala v africké zemi Malawi třináctiměsíčního chlapečka Davida Bandu.Z dřívějšího vztahu s Carlosem Leonem má Madonna ještě dceru Lourdes narozenou v roce 1996.

Madonna během svého turné Confessions Tour vystoupila 6. a 7. září 2006 mimo jiné v Praze. Její koncerty během turné Confessions Tour byly okamžitě beznadějně rozprodány, například pražský byl vyprodán za necelou hodinu, čímž se stal nejrychleji vyprodaným koncertem O2 arény v historii naší země.

30.1.2009 bylo oficiálně uveřejněno, že Madonna opět vystoupí v rámci prodlouženého Sticky and Sweet Tour 13.srpna 2009 v Praze na Chodově.

28. dubna 2008 vyšlo v Evropě (v USA 29. dubna 2008) nové album popové královny nazvané Hard Candy, které obsahuje megahit 4 Minutes, který se v oficiální americké hitparádě umístil na 3. místě. Album obsahuje hitové singly 4 Minutes, Give It 2 Me a Miles Away. Celé album je ve stylu Hip Hop, Dance, Pop, Funky a R'n'B. Dne 7. dubna měl v televizi premiéru videoklip k písni 4 Minutes, kde se objevil i Justin Timberlake a Timbaland. Video se natáčelo 30. - 31. ledna a 2. února. Druhý singl Give It 2 Me měl spolu s videoklipem premiéru koncem června 2008.

Hard Candy vyšlo v květnu 2008 i v limitované edici (s odlišným obalem, do černa zbarveným) s dvěma remixy 4 Minutes, pestrým bookletem a přibalenými bonusy.

Životopis Lady Gaga

24. june 2010 at 21:18 | Kačka Hamplová
 Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 23
Datum narození: 28. 03. 1986
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran
Výška: 155 cm

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech.
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama.

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame

The Sims 3 už se blíží!!!

24. june 2010 at 21:16 | Kačka Hamplová
Můj taťka ve středu objednal The Sims 3 a budu ho mít v pátek nebo v pondělí!
Huráááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Huráááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juchůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já se nemůžu dočkat!
Je to supr!


Miley Cyrus - Can't Be Tamed

20. june 2010 at 19:15 | Kačka H.

Train - Hey Soul Sister

20. june 2010 at 19:12 | Kačka H.

K'naan - Wavin' Flag

12. june 2010 at 14:02 | Kačka H.
                                            Super video! Pusťte si ho za každou cenu!

Sims 3

10. june 2010 at 16:09 | Kačka H.
Já si tak přeju PC hru The Sims 3!!! Ale já ji dostanu až za vysvědčení!
Já Sims totiž zbožňuju. Vy taky? Ono je tak super! Tak navalte Sims 3!!

Katy Perry - Hot N Cold - sims 2 version

10. june 2010 at 16:05 | Kačka H.

Prosím o radu...

7. june 2010 at 21:25 | Kačka H.
                                       Jaký tričko od Abercrobie si mám koupit? Poraďte....
                                           Ale mám trožku menší obrázky... Promiňte..


.,mjnhb

frde

Srandovní obrázky

7. june 2010 at 21:19 | Kačka H.
                                    


                                                           Čičí uteč!!!!!!!!
Uteč
                   

                                                        To je teda týmová práce!
tým


                                                          Pohřešovaný! Jéé :D
pohr..
                

Kytky

6. june 2010 at 19:51 | Kačka H.
Kytka
Tulipán
červená kytk.

Tučňáci

6. june 2010 at 19:49 | Kačka H.
Tuč

Blog

1. june 2010 at 18:02 | Kačka H.
Já na tenhle blog moc nechodim. Tak se vám omlouvám za to, že sem skoro nic novýho nedávám. Ale někdy sem něco dám. Ale přestože je to tu nudný, tak bych vás chtěla poprosit, jestli bys jste sem občas nešli. Moc díky. Ale ještě něco: Kdo si tenhle článek přečetl, tak ať mi napíše do komentářů, že souhlasí s tímhle tím. Mooooc Díííkyyy!!!!! Papa

AQno!!

The radio Get far

1. june 2010 at 17:54 | Kačka H.
Děkujem za návštěvu našeho blogu.. Doufám, že tu nejsi naposledy a že se někdy stavíš..
S láskou Adminka Kačka♥ a Alex (: